+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Monte Cassino 24, 71-467 Szczecin Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Liposukcja laserowa Szczecin cena 4500 zł

  Ze względu na małą inwazyjność liposukcja laserowa uznawana jest za procedurę wyjątkowo bezpieczną, a zarazem skuteczną. Pozwala jednocześnie na redukcję tkanki tłuszczowej w praktycznie dowolnej partii ciała, co wpływa na jej uniwersalność

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Liposukcja laserowa Szczecin

  Liposukcja laserowa Szczecin – co to jest za zabieg?

  Zabieg odsysania tłuszczu, czyli liposukcja to zabieg polegający na pozbyciu się nadmiaru nagromadzonego tłuszczu z wybranych partii ciała. Jest to niezwykle skuteczny sposób na wymodelowanie sylwetki, gdy dieta oraz ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych efektów. Do najbardziej odpornych obszarów należą uda, ramiona, pośladki oraz brzuch. Liposukcja jest również bardzo pomocna przy leczenie ginekomastii, czyli nadmiarze tłuszczu nagromadzonego w piersiach u mężczyzn.

  Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

  Liposukcja to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystuje się ją już od ponad sześćdziesięciu lat, a przez ten czas, gdy technologia idzie do przodu, zabieg staje się coraz bardziej precyzyjny i skuteczny. Obecnie pozwala na bardzo dokładne pozbycie się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, w takiej ilości, jaką zadeklarował pacjent, dzięki czemu można uzyskać oczekiwane efekty przy jak najmniejszym ryzyku na powikłania.

  Liposukcja laserowa brzucha Szczecin – jak wygląda zabieg?

  Zabieg liposukcji przy wykorzystaniu lasera przeprowadza się poprzez wprowadzenie lasera przez naprawdę niewielkie nacięcie na skórze (zwykle w miejscu załamania skóry, by zniwelować widoczność ewentualnej blizny) aż do tkanki tłuszczowej. Laser emituje wiązkę laserową o odpowiedniej częstotliwości, dzięki czemu powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, która z ciała stałego zamienia się w płyn. Gdy ilość tłuszczu poddawana zabiegowi jest bardzo duża, wówczas pomocniczo odsysa się go mechaniczne, jednak w większości przypadków zostaje on wydalony w trakcie naturalnych procesów metabolicznych.

  Laserowa liposukcja ma nad innymi zabiegami odsysania tłuszczu tę przewagę, że nie uszkadza tkanek sąsiadujących z tłuszczem, a pacjent po zabiegu może tego samego dnia wrócić do domu.

  Liposukcja laserowa Szczecin – wskazania do zabiegu

  Liposukcja laserowa to zabieg, który pozwala na skuteczne wymodelowanie sylwetki, a przez co poprawę kondycji, zdrowia oraz poczucia własnej wartości. Zabieg pozwala na precyzyjne odessanie tłuszczu z wybranych partii ciała, zwłaszcza tych, które są niezwykle oporne na diety oraz aktywność fizyczną. Wśród kobiet najczęściej wykonuje się odessanie tłuszczu z takich miejsc jak brzuch, ramiona, uda czy podbródek. Natomiast mężczyźni najczęściej zgłaszają się z chęcią pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz w okolicach sutków (tak zwana ginekomastia).

  Zabieg laserowego odsysania tłuszczu, choć w nieznacznym stopniu, jest jednak zabiegiem inwazyjnym, wymagającym krótki okres rekonwalescencji.

  Lipoliza laserowa Szczecin – możliwe skutki uboczne

  Jeżeli brak jest przeciwwskazań do wykonania zabiegu, skutki uboczne praktycznie nie występują. Do kilku dni od wykonania zabiegu na skórze może występować zasinienie, opuchlizna oraz tkliwość skóry.

  Ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego pacjent nie będzie odczuwał możliwych nieprzyjemności, które występują przy znieczuleniu ogólnym, takich jak nudności, wymioty czy zawroty głowy.

  Liposukcja laserowa brzucha Szczecin – zalecenia przed zabiegiem

  Aby zabieg laserowej liposukcji przyniósł jak najlepsze efekty i był w pełni bezpieczny, należy przestrzegać poniższych zalecień.

  Na dwa tygodnie przed zabiegiem należy:

  • wykonać wszystkie badania zlecone przez lekarza; będą to między innymi podstawowa morfologia, badanie moczu, krzepliwość krwi oraz badanie poziomu elektrolitów,
  • zaprzestać przyjmowania preparatów z witaminą E, aspirynę oraz leki przeciwzakrzepowe,
  • odstawić papierosy oraz alkohol,
  • odstawić ciężkostrawne oraz tłuste potrawy,
  • być w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym, a w razie wszelkich infekcji powiadomić go o tym fakcie.

  W dzień zabiegu natomiast należy:

  • pozostać na czczo, w przypadku, gdy zabieg ma zostać wykonany na znieczuleniu ogólnym,
  • ubrać się w wygodne, nieuciskające ubrania,
  • przyjechać z osobą towarzyszącą, która będzie w stanie odwieźć pacjenta do domu,
  • nie smarować skóry, która będzie poddana zabiegowi żadnymi kosmetykami,
  • zabrać ze sobą torbę z produktami higienicznymi oraz przyborami osobistymi, jeżeli będzie pozostawało się w klinice na noc.

  Jak wygląda liposukcja brzucha?

  Najczęstszym obszarem poddawanym liposukcji jest brzuch. Wykonuje się ją na znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Laser wprowadzony pod skórę rozbija tkankę tłuszczową znajdującą się na brzuchu, a rozbity tłuszcz zostaje odessany mechanicznie poprzez specjalne rurki o niewielkiej średnicy.

  Zabieg laserowego usuwania tłuszczu trwa zazwyczaj od dwóch do sześciu godzin. Po zakończonym zabiegu, pacjentowi zakłada się opatrunek oraz odzież uciskową w miejscu wykonania zabiegu. W zależności od indywidualnych potrzeb, pacjent może udać się do domu lub pozostać na noc w klinice na obserwacji.

  Liposukcja laserowa Szczecin – obszary zabiegowe

  W dzisiejszych czasach liposukcję laserową można przeprowadzić na wielu obszarach ciała. Miejscami, które są najtrudniejsze do wymodelowania tradycyjnie, a co za tym idzie poddawane są liposukcji laserowej, to:

  • brzuch,
  • pośladki,
  • uda,
  • ramiona,
  • podbródek,
  • okolice kolan,
  • plecy i boczki
  • piersi.

  Lipoliza laserowa Szczecin – zalecenia po zabiegu

  Po wykonaniu zabiegu liposukcji laserowej należy nosić specjalne ubranie uciskowe przez okres około 14 dni, aby uzyskać odpowiednio zadowalający efekt odsysania. Zdarza się, że w miejscach wykonania zabiegu pojawia się opuchlizna oraz zasinienie.

  Efekty odsysania tłuszczu widoczne są już po kilku dniach, jednak na pełne efekty należy poczekać kolejne tygodnie. W celu uprawnienia rekonwalescencji po niedługim czasie można zdecydować się na serię masaży manualnych wybranych partii ciała.

  Liposukcja laserowa Szczecin – bezpieczeństwo zabiegu i przeciwwskazania

  Laserowa liposukcja obecnie jest zabiegiem niezwykle bezpiecznym oraz mało inwazyjnym. Przeprowadzona w specjalistycznej klinice lub gabinecie przez doświadczonego lekarza praktycznie wyklucza pojawienie się poważnych powikłań. Istnieją jednak przeciwwskazania, które wykluczyć mogą pacjenta do wykonania zabiegu. Są to:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • uszkodzenia mechaniczne skóry (zadrapania, rany, podrażnienia po depilacji),
  • aktywne nowotwory,
  • cukrzyca,
  • niewydolności nerek oraz wątroby,
  • niska krzepliwość krwi.

  Lipoliza laserowa Szczecin – szybkość i trwałość efektów

  Jak wspominaliśmy wcześniej, pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po około tygodniu. Liposukcja laserowa zwykle nie wymaga wykonania serii zabiegów, pożądany efekt uzyskuje się w trakcie jednego odsysania. Na końcowy efekt należy jednak poczekać dłuższy czas, by organizm mógł w pełni się zregenerować oraz usunąć rozbitą tkankę tłuszczową w procesach metabolicznych. Jeśli przestrzega się odpowiedniej diety oraz nie stroni się od aktywności fizycznej, efekty liposukcji utrzymują się na stałe.

  Liposukcja laserowa czyli usuwanie tłuszczu metodą laserową to bardzo skuteczny zabieg, dzięki któremu poprawiamy również wygląd swojej skóry. Lekarze specjaliści pracujący w naszej placówce zadbają o Ciebie już od samego początku Twojej wizyty w gabinecie. Proponowany przez nas cennik jest przyjazny dla każdego Klienta.

  Cennik

  Liposukcja laserowa Cena
  Liposukcja laserowa - brzuch 4500,00 zł
  Liposukcja laserowa - brzuch i talia 5500,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne (bryczesy) 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda wewnętrzne 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne i wewnętrzne 5000,00 zł
  Liposukcja laserowa - ramiona 3500,00 zł
  Liposukcja laserowa - talia (boczki) 3000,00 zł
  Liposukcja laserowa - podbródek 2000,00 zł
  Ginekomastia 4000,00 zł
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Jakie są zalecenia przed zabiegiem? +
  W przypadku laserowej liposukcji bardzo ważna jest specjalna dieta na 2 tygodnie przed wykonaniem zabiegu. Należy również zaprzestać spożywania alkoholu, palenia papierosów, przyjmowania aspiryny oraz witaminy E.
  3. Jakich efektów można się spodziewać po zabiegach liposukcji? +
  Laserowa liposukcja pozwala na trwałe pozbycie się komórek tłuszczowych z wybranego obszaru. Redukuje cellulit, poprawia ogólny wygląd oraz kondycję skóry, odmładza ją i dodaje jej blasku.
  5. Dla kogo przeznaczony jest zabieg liposukcji? +
  Laserowa liposukcja przeznaczona jest dla osób, które pomimo zdrowego trybu życia oraz ćwiczeń, nie są w stanie pozbyć się tkanki tłuszczowej z pewnych partii swojego ciała. Tkanka tłuszczowa, która jest oporna na usunięcie mieści się zazwyczaj na brzuchu, udach czy ramionach. Zabieg pozwala na pozbycie się niechcianego tłuszczu, na redukcję cellulitu oraz na wymodelowanie wybranych partii ciała.
  7. Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu? +
  Liposukcja laserowa pozwala na zmniejszenie obwodu wybranych partii ciała, na pozbycie się tkanki tłuszczowej oraz na ogólną poprawę wyglądu oraz kondycji skóry. Po wykonaniu zabiegu, dla utrzymania efektów zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.
  9. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena liposukcji laserowej w Szczecinie to 5000zł.
  2. Jak szybki jest powrót do normalnej aktywności po zabiegu? +
  Najczęściej już po około dwóch dniach pacjent może wrócić do swoich zwykłych obowiązków domowych i zawodowych. Ćwiczenia oraz intensywne treningi należy rozpocząć później, najlepiej po konsultacji i za zgodą lekarza.
  4. Jak długo trwa zabieg liposukcji? +
  Zabieg, w zależności od obszaru, który ma zostać poddany liposukcji trwa od 1 go 3 godzin.
  6. Ile zabiegów liposukcji należy wykonać w celu uzyskania optymalnych efektów? +
  Najczęściej wystarczy wykonanie jednego zabiegu, aby uzyskać pożądane efekty.
  8. Czy zabieg liposukcji jest bolesny? +
  Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej to zabieg, który wykonuje się na miejscowym znieczuleniu, a więc nie jest on bolesny dla pacjenta.